Selena dhe The Weenkd, më të dashuruar se kurrë!

Është koha për edhe një tjetër natë romantike!

Para fundjavës, Selena Gomez dhe The Weeknd janë parë në të njëjtin qytet, dhe në të njëjtën kohë. Ajo që erdhi më pas ishte një mbrëmje e rastësishme, por e ftohtë dhe romantike.

Në foto të kapura nga E! News, çifti i famshëm është parë duke mbajtur duart pas vizitës së “Beauty & Essex” në Los Angeles.

Këngëtarja është parë e veshur në të zeza dhe çizme të zeza. Ndërsa The Weeknd ishte shumë sportiv i veshur me një xhaketë Puma dhe pantallona të zeza.

E! News ka mësuar gjithashtu se çifti udhëtoi për Matsuhisa në Beverly Hills, ku ata ishin parë në një darkë dy orë para se të niseshin në destinacionin e tyre të ardhshëm.

Shkruar Nga
More from Revista User

Andrra bëhet sërish nuse

Andrra Destani para pak ditësh bëri hapjen e dyqanit të saj të...
Read More