Sara dhe Ledioni sapo janë bërë prindër, publikon foton e parë të djalit

ledion-lico-sara-hoxha1-735x400

Sara Hoxha dhe Ledion Liço sapo janë bërë prindër për herë të parë.

Ndërsa përmes një postimi në instagram të bërë para pak minutash moderatori na prezanton me vogëlushin e tij.

Deri tani çifti kishte dhënë vetë sinjalin se fillonte me L… vetëm kaq dinim.

Në foton e parë të të birit, Ledioni i ka prezantuar miqve virtualë edhe emrin e tij të veçantë: London Noor Liço.

auto_e18cc16f26b0b8eba9d5bc11fbec1977_11481640971

Shkruar Nga
More from Revista User

Tronditin shkencëtarët: Ja çfarë i bën një grua e keqe burrit

Shkencëtarët danezë kanë konfirmuar diçka që tashmë është dëgjuar shpesh në shoqëri,...
Read More