Russell Crowe nuk është më një “gladiator”

russell-crowe

Russell Crowe është fotografuar teksa ka qenë duke shijuar motin e ngrohtë në Australi gjatë fundjavës, ku se kishte shtuar shumë kile.

Fituesi i çmimit Oscar, i njohur për format e perfekte trupore tek filmi “Gladiator”, ka treguar trupin e tij të shëndoshë, ndërkohë që është parë duke luajtur “rugby”.

Nuk është ende e qartë nëse shëndeti i tepërt i aktorit është për shkak të ndonjë roli të ri apo ai thjesht po shijon vitet e moshës së mesme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sulm terrorist në Jeruzalem, 4 të vdekur dhe 15 të plagosur

Rastet e sulmeve terroriste me kamionë drejt turmave të njerëzve duket se...
Read More