Ronaldo sërish baba, e dashura e tij do të lindë djem binjakë

Ylli i Real Madridit është në lidhje dashurie me Georgina Rodrigues, por ajo është shtatëzënë.

Sipas një burimi të familjes, Cristiano Ronaldo do të bëhet baba i djemve binjakë, sic raporton The Sun.

Madje thuhet se ai mund të bëhet baba shumë shpejtë.

Shkruar Nga
More from Revista User

ISIS-i nis hakmarrjen ndaj ushtrisë siriane: 12 ushtarë dhe 20 xhihadistë vdiqën në luftimet e dhunshme

Grupi xhihadist i Shtetit Islamik (ISIS) ndërmori një ofensivë hakmarrëse në zonat...
Read More