Kryesore

Ronaldo në skuadrën e re, kryen stërvitjen e parë si bardhezi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:43 - 31/07/18 |
mapo.al

Ylli portugez, Kristiano Ronaldo, së bashku me Dibalën, Higuainin, Kuadradon, Dagllas Kostën dhe Bentakur, zbritën në fushën e blertë të kompleksit stërvitor të Contiasës për të tu stërvitur. Kjo ishte stërvitja e parë e CR7 me bardhezinjtë, pas transferimit nga Reali i Madridit.


C_29_fotogallery_1022550__ImageGallery__imageGalleryItem_11_image-1024x683 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ndërkohë që Juventusi ndodhet në Amerikë ku po merr pjesë në turneun miqësor, International Champions Cup. Lojtarët u stërvitën nga ndihmësi i Alegrit, Aldo Dolçeti, i cili u kthye nga Amerika, për të qenë në dispozicion të lojtarëve në Torino.

C_29_fotogallery_1022550__ImageGallery__imageGalleryItem_7_image-1024x768 C_29_fotogallery_1022550__ImageGallery__imageGalleryItem_0_image-1024x768C_29_fotogallery_1022550__ImageGallery__imageGalleryItem_12_image-1024x683


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas