Ronaldo në skuadrën e re, kryen stërvitjen e parë si bardhezi

Ylli portugez, Kristiano Ronaldo, së bashku me Dibalën, Higuainin, Kuadradon, Dagllas Kostën dhe Bentakur, zbritën në fushën e blertë të kompleksit stërvitor të Contiasës për të tu stërvitur. Kjo ishte stërvitja e parë e CR7 me bardhezinjtë, pas transferimit nga Reali i Madridit.

C_29_fotogallery_1022550__ImageGallery__imageGalleryItem_11_image-1024x683

 

Ndërkohë që Juventusi ndodhet në Amerikë ku po merr pjesë në turneun miqësor, International Champions Cup. Lojtarët u stërvitën nga ndihmësi i Alegrit, Aldo Dolçeti, i cili u kthye nga Amerika, për të qenë në dispozicion të lojtarëve në Torino.

C_29_fotogallery_1022550__ImageGallery__imageGalleryItem_7_image-1024x768 C_29_fotogallery_1022550__ImageGallery__imageGalleryItem_0_image-1024x768C_29_fotogallery_1022550__ImageGallery__imageGalleryItem_12_image-1024x683

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Masakra e ndërtimeve në Sarandë: Paditet ish-kreu i ALUIZNI-t

KLSH kallëzon në prokurori ish drejtorin, 2 ish-përgjegjës sektori dhe 2 specialistë...
Read More