Rita Ora shfaqet në Londër e veshur…çuditshëm!

Ups! Rita Ora shfaqet në Londër e veshur si një… ‘top leshi’

Ajo shquhet për stilin e saj në veshje dhe duket se edhe këtë herë ajo ka arritur të tërheqë vëmendjen e mediave botërore gjatë një takimi të zhvilluar në Londër.

Këngëtarja 27-vjeçare arriti në Annabel e veshur në një fustan të mahnitshëm të kuq.

Fustani me pupla bënte që këngëtarja me origjinë shqiptare të dukej joshëse dhe seksi.

Vetëm dje Rita solli këngën më të re që është pjesë e albumit, “Cashemere”, i cili u mirëprit prej adhuruesve të artistes.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

Shkruar Nga
More from Redaksia

Fotot e anijes me emigrantë, Salvini: Nuk do  e kthejmë Italinë në kamp të madh refugjatësh

Një anije me 629 emigrantë të shpëtuar teksa po kalonin Mesdheun, ka...
Read More