Rita Ora dhe Liam Payne për “Fifty Shades Freed”

Pas duetit të Zayn Malik dhe Taylor Swift për kolonën zanore të filmit Fifty Shades Darker”, do të jetë një tjetër anëtar i One Direction që do të këndojë për filmin e ardhshëm të sagës, “Fifty Shades Freed”.

Pas duetit të Zayn Malik dhe Taylor SWift për kolonën zanore të filmit Fifty Shades Darker”, do të jetë një tjetër anëtar i One Direction që do të këndojë për filmin e ardhshëm të sagës, “Fifty Shades Freed”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mick Jagger bëhet baba në moshën 73 vjeçare

Lokalisti i grupit legjendart të rrokut Rolling Stones, Mick Jagger është bërë...
Read More