Rihanna shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kana

Mbrëmë është mbajtur mbrëmja solemne e Festivalit të Filmit në Kana.
E një nga këngatret dhe aktoret që ka shkëlqyer në festival ka qenë Rihanna.

 

Rihanna 2

Picture 2 of 3

Duke e ditur stilin dhe paraqitjen e saj në evente të tilla, RiRi kësaj here ka befasuar me këtë prezantim që ishte jo për të rënë shumë në sy.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Menopauza” duhet të diskutohet më shumë në vende të punës

Punonjësit duket të bëjnë më shumë për të “normalizuar bisedën” rreth menopauzës...
Read More