Rihanna e tensionuar me të dashurin miliarder, plas sherri gjatë pushimeve në Meksikë

4E12B2A900000578-5936235-image-a-40_1531186338749

4E12B1A100000578-5936235-image-m-45_1531186414833     4E12B23500000578-5936235-image-a-46_1531186420570

4E12B1B500000578-5936235-Trouble_in_paradise_Rihanna_and_Hassan_Jameel_who_she_reportedly-m-22_1531185535622

 

 

4E12B1C500000578-5936235-image-a-23_1531185557929

 

4E12B1AD00000578-5936235-image-a-24_1531185577901

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Inflacion VIP-ash!

Nga Leonard Veizi Ma hëngri shpirtin kjo puna e VIP-ave. Dhe në...
Read More