Renato Mekolli nxeh situatën: Kam bërë marrëdhënie në çdo restorant

Renato Mekolli e mban veten një nga shefat më të mirë të kuzhinës Shqipëri.

Këtë herë ai ka qenë i ftuar në “Thumb” ku si gtihmonë si ka kursyer deklaratat pikante.

I pyetur sa herë ka kryer marrëdhënie seksuale në kuzhinën e restorantit të tij, Renato tregoi se tek i veti nuk ka ndodhur, por në çdo restorant tjetër po.

“Këtu nuk kam bërë, por në çdo restorant tjetër kam bërë”, u shpreh Renato ndërsa shtoi se nuk e kanë kapur pasi është siguruar mirë më parë.

“Jo nuk më kanë kapur. Avash ti. Janë larguar njerëzit, kam fikur kamerat, janë bllokuar të gjitha gjërat dhe pastaj jam rehat”, tha Renato.

Shkruar Nga
More from Revista User

Italia ‘pezullon’ Schengen deri më 30 maj, kontrolle të jashtëzakonshme në pikat kufitare

Për arsye sigurie të lidhura me samitin e G& të Taorminas do...
Read More