Rama ‘shpall’ fitoren: Timonin do e kemi ne!

Kryeministri Edi Rama pas mbylljes së votimeve u ka dërguar një SMS të gjithë deputetëve të PS.

Rama shprehet se PS ka fituar dhe timoni tanimë është i tyre.

JA SMS E PLOTE

Sipas te gjitha te dhenave timonin do ta kemi😀✌🇦🇱

Ju lutem ju lutem ju lutem mobilizim total per cdo vote ne numerim dhe qetesi e durim ndaj cdo provokimi!

Na duhet proces i paster dhe i pakontestueshem✌🇦🇱

Rrofte Partia Socialiste✌🇦🇱

Rrofte cdokush qe ka punuar dhe po punon per qellimin tone te drejte✌🇦🇱

Rrofte cdo njeri i zakonshem i ketij vendi qe na ka besuar dhe mirekuptim i plote per kedo nuk na ka votuar✌🇦🇱

Tani perqendrim maksimal dhe disipline shembullore, per ta cuar me nder, deri ne numerimin e votes se fundit kete beteje historike per Shqiperine qe duam🌹✌🇦🇱

Shkruar Nga
More from revista mapo

Dritëroi: Thjeshtësia e madhështisë

Nga Artan Mullaj* Për një shkrimtar, pleqëria është si një tempull meditimi....
Read More