Rama: Shihni pamjet 360 gradë nga Parku Kombëtar i Divjakës!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë ‘një ditë të mbarë’ shqiptarëve me disa pamje 360 gradë nga Parku Kombëtar i Divjakës, pas ndërhyrjeve.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje 360 gradë të Parkut të rilindur Kombëtar të Divjakës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Kuvendi mbyll sot punimet, debati për magjistratët dhe Teatrin zhvendoset për shtator 

Kuvendi fut sërish në rend dite draftin për magjistratët. Çfarë përmban ajo,...
Read More