Aktualitet

Rama poston fotot: Shihni se si po transformohet Biblioteka Kombëtare
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:41 - 09/03/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama e nisi mëngjesin e së enjtes si zakonisht me një postim.


Ai publikoi disa foto nga transformimi i Sallës Franceze të Leximit pranë Bibliotekës Kombëtare.


“Mirëmëngjes dhe me këto pamje të transformimit fantastik të depos së rrënuar në Sallën Franceze të Leximit, një hapësirë e re europiane për dijen dhe kulturën pranë Bibliotekës Kombëtare, ju uroj një ditë të mbarë,” shkruan Rama.


Pas