Puka ”vishet” me borë

Mëngjesin e kësaj të marte, qyteti i Pukës dhe pjesa më e madhe e territorit të bashkisë Pukë janë përfshirë nga reshjet e borës. Bashkia e Pukës njoftoi se aktualisht nuk ka probleme, ndërkohë që po monitorojnë situatën. Reshjet pritet të jenë prezent për gjatë gjithë ditës së sotme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Papa përsërit mesazhin e ndërtimit të “urave të lidhjes e jo mureve ndarëse”

Papa Françesku përsëriti sot apelin e tij për ndërtimin e urave të...
Read More