Publikohet klipi i përfolur, motrat Istrefi më sensuale se kurrë

 

Dueti i motrave Istrefi më në fund është publikuar.

Kënga ritmike “Nuk e di” e Erës dhe Norës pritet tanimë të pushtojë lokalet verore dhe klubet e natës.

Kënga në fjalë flet për dashurinë ndaj një mashkulli, i cili nuk është më pranë “saj”.

Sa i takon videoklipit të shumëpërfolur, sekuencat vërtiten rreth motrave Istrefi të cilat shfaqen të kombinuara në ngjyra, rroba e stil, si dhe mjaft sensuale.

Ky duet mund të përkthehet si një lëvizje e mirëmenduar e Era Istrefit, e cila prej disa kohësh është katapultuar në tregun ndërkombëtar muzikor, për të tërhequr në këtë të fundit edhe Norën.

 

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Botërori: Lojtarët më të mirë deri më tani

Ndërsa afrohemi në raundin çerekfinal të “Rusia 2018”, redaktorët e “Goal.com” kanë...
Read More