Protesta e PD në sheshin “Shqiponja”

protesta-1-1

Prej orës 11:00 vijon protesta e PD-së në 5 rrethrotullimet kryesore të Shqipërisë përfshi këtu dhe sheshin Shqiponja dhe rrethrrotullimin tek Teknologjikja në Tiranë.

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ndodhet në Sheshin “Shqiponja” dhe është ulur këmbëkryq.

Tashmë trafiku është paralizuar dhe deputeti i PD-se Flamur Noka deklaroi se protesta e sotme do të përshkallëzohet nëse qeveria nuk dëgjon kërkesën e opozitës për qeveri teknike.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pas puthjes me Jennifer Lopez, Marc Anthony ndahet nga bashkëshortja

Marc Anthony është ndarë nga bashkëshortja e tij prej dy vitesh, modelja...
Read More