Protagoniste e festivalit veror europian, Bebe Rexha: Mezi pres…

 

Bebe Rexha do të jetë protagonistja kryesore e edicionit të këtij viti të festivalit më të madh veror europian, “Isle of MTV”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore duket se është tejet e entuziazmuar për performancën që pritet të japë. 

“Kam dëgjuar gjëra shumë të bukura për Maltën dhe mezi pres ta zbuloj këtë ishull dhe të perfomoj për fansat e shumtë të këtij eventi kaq të bukur”-është shprehur ajo.

Festivali, i cili mbush këtë vit 13 vjeç, do të organizohet më datë 9 korrik. Krahas Bebe Rexhës, “Isle of MTV” do të ketë protagonistë edhe Martin Garrix.

Embedded video

Isle of MTV Malta

@IsleofMTV

 

🚨 SOUND THE ALARM! 🚨 We’re so excited to announce @MartinGarrix & @BebeRexha as headliners of the 2019 !!!! 🤩🎉 Get your tickets at http://isleofmtv.com 

39 people are talking about this
 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Dosja ‘Habilaj’/ Kryemadhi: Rama e Tahiri po fshehin zyrtarët e policisë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reaguar pas deklaratës...
Read More