fbpx

ShowBizz

Projekt i ri në televizion? Luana Vjollca po përgatit diçka tjetër

               Publikuar në : 12:45 - 18/04/18 |
mapo.al

Moderatorja e njohur Luana Vjollca prej disa kohësh ka përfunduar me sukses emisionin e saj në Top Channel, “Shiko Kush Luan”. Teksa presim një projekt të ri nga bukuroshja e ekranit, moderatorja mesa duket po përgatitet për një këngë të re. Nëse ju menduat se Luana do të rikthehet së shpejti në ekran, po ju bëjmë me dije se ajo po punon për një projekt në lidhje me muzikën.


Producenti i saj ka publikuar një foto në Instagram, ku na tregon se do të publikohet së shpejti kënga më e re e moderatores. Luana numëron 7 këngë, dhe ndonëse ndonjëherë kritikohet nga fansat, ajo sërish vazhdon rrugën e saj, pa u shqetësuar aspak se çfarë thonë të tjerët.<
>
Luana Vjollca Moderatorja e provoi ditën e djeshme. Me një palë tuta gri dhe taka nude, Luana duket me një fjalë: çuditshëm!
auto_-640-0-5ad607284208d1524033490 2017-10-05-21_49_59-Luana-Vjollca-josh-në-një-pozë-me-bikini-nga-Xhamajka-Foto-Telegrafi luana4-296x300 Luana Vjollca luanaaa-1 2017-10-05-21_49_59-Luana-Vjollca-josh-në-një-pozë-me-bikini-nga-Xhamajka-Foto-Telegrafi-486x436 auto_Luana_Vjollca21499798981 Luana-Vjollca-sexy auto_luanaaa1503661336 auto_luana1507529173 auto_Luana_Vjollca_Dikur_dhe_Sot1522510370 luana1 auto_luana-marina-11505077090 LuanaVjollca-550x381 Luana_Vjollca21499275576 Luana_Vjollca1493916338 Luana_Vjollca31493916335 auto_Luana_Vjollca31497897093 luana7 luana5 luana4 Luana_Vjollca_truku_me_te_pasmet41488211551Etiketa: , , , , , , , ,

Pas