Princ Leka uron festat e fundvitit!

 

Çifti mbretëror ka uruar festat e fundvitit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Princ Leka ka zgjedhur të publikojë një foto shoqëruar me urimin për Krishtlindjen.

“Unë dhe Elia ju urojmë Gezuar Festat e Fundvitit! Kjo është koha e dhurimit dhe përkujdesit ndaj njerëzve të dashur.

Është koha të falenderojmë të gjithë ata miq që kanë treguar miqësi dhe besnikëri të pakushtëzuar.

Kjo është gjithashtu koha për të kthyer vemendjen ndaj atyre që nuk kanë fatin të kenë familjen pranë, fëmijë pa prindër apo prindër pa fëmijë, atyre që nuk kanë çfarë të vënë në sofër për të festuar…

Kjo është koha për tu ndërgjegjësuar se dashuria që japim na kthehet dyfish kur është e sinqertë!

Nëse do të jeni në udhëtim bëni kujdes nga ngricat dhe dëbora, merrni kohën tuaj dhe shijoni çdo moment!

Besimtarëve të krishterë u urojmë Gezuar Krishtlindjen!

Ju urojmë të gjithëve sa më shumë mbarësi dhe dashuri!’

Princ Leka

Shkruar Nga
More from Redaksia

Historia që i përloti të gjithë: E talentuara Danjela fiton zemrat e shqiptarëve

   Danjela fitoi zemrën e trajnerëve dhe të publikut në natën e...
Read More

More Stories