Prezanton linjën e intimeve, Rihanna shfaqet më sensuale se kurrë

 

Rihanna ka marrë së fundmi të gjithë fokusin e rrjeteve sociale dhe medieve rozë. Në një set fotografik për një markën e saj të shquar të veshjeve intime, 31-vjeçarja nuk ka ngurruar të shfaqë format e saj bombastike. E veshur me reçipeta ngjyrë rozë, fustanella të tejdukshme dhe taka të larta, Riri ka treguar edhe njëherë anën e saj sensuale dhe provokuese.

Linja e veshjeve intime “Savage x Fenty” është lançuar më 11 maj 2018. Në vetëm 40 ditët e para, Rihanna ka arritur të fitojë mbi 100 milionë dollar. Ylli i popit, ndonëse nuk është shfaqur së fundmi me projekte të reja muzikore, raportohet të ketë një pasuri prej 260 milionë dollarësh.

11891838-6889593-image-a-8_155444861702411891844-6889593-image-a-11_155444862831611891850-6889593-image-a-10_155444862531411891852-6889593-image-a-12_155444863171911891854-6889593-image-a-9_155444862004311891856-6889593-image-a-13_1554448633802
 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Kompanitë e ‘call center’ nisin të largohen, ja arsyeja

  Kompanitë e palicencuara që kryejnë veprimtari në Forex[1] në Shqipëri, së fundmi...
Read More