Portretet mahnitëse të kërcimtareve duke vallëzuar

Fotografi rus Alexander Yakovlev ka një talent të mahnitshëm për të përcjellë energjinë elegante dhe të rafinuar të kërcimtarëve.

Yakovlev ka përfshirë në portrete nje spektër të gjerë të stileve të vallëzimit. Por fotografitë e tij me miell “Big Bang theory” kanë tërhequr më shumë vëmendjen.

 

Portret 2

Picture 2 of 13

 

Portetret u ofrojnë shikuesve mundësinë për të vlerësuar plotësisht madhështinë e një trupi të lëvizshëm të ngrirë në kohë dhe secili imazh rrezaton një element të paprekshëm që e bën të vështirë të shikohet nga larg.

Shkruar Nga
More from Revista User

Jeta luksoze e Bleonës! Këngëtarja udhëton në Emiratet Arabe

Bleona Qereti tash e sa vite është larguar nga Shqipëria drejt Amerikës...
Read More