Policia merr në mbrojtje familjen e komisarit të vrarë

artan-cuku

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë, të vrasjes së ish-oficerit të policisë Artan Cuku, familja e tij është marrë në mbrojtje. Shërbimet e policisë janë vënë në ruajtje të banesës së 42-vjeçarit të ndjerë, ku jeton gruaja dhe fëmijët e tij.

Ish drejtori i Policisë së Vlorës Artan Çuku u ekzekutua me armë zjarri rreth orës 20:45 të së shtunës, në zonën e njohur si “Rruga e Kosovarëve” në Tiranë.
Ekzekutimi, i cili mendohet se është kryer nga 2 autorë ka ndodhur në hyrjen e pallatit ku Çuku banonte.

Shkruar Nga
More from Revista User

Digjet Shqipëria nga flakët, 11 vatra zjarri brenda 24 orësh

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 11...
Read More