Policia izraelite arreston kërcënuesin e komunitetit hebre

policia-izraelite

Policia izraelite ka arrestuar një të ri izraelito-amerikan të dyshuar për kërcënim me bombë kundër qendrave të komunitetit hebre në të gjithë botën.

I riu është arrestuar në Izrael bazuar në informacionin e dhënë pjesërisht nga FBI-ja, i cili dyshohet gjithashtu edhe për thirrje dhe kërcënim me bombë ndaj fluturimeve Delta.

Shkruar Nga
More from Revista User

Detaji i vetëm që shohin meshkujt në takimin e parë me një femër

Studimet thonë se duhet të kalojnë të paktën 10 sekonda përpara se...
Read More