Plagoset me armë zjarri një 22-vjeçar

skene-krimi1

Një 22-vjeçar është plagosur mbrëmjen e së dielës 15 janar 2017 në rrugën “Aleksander Moisiu” të Tiranës.

Policia e kryeqytetit informon se plagosja u shënua rreth orës 21:00 dhe i plagosuri është identifikuar shtetasi me inicialet XH.K, 22 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nelly Furtado sfidon Dua Lipën

Këngëtarja e njohur Nelly Furtado, e cila po i mungon skenës muzikore,...
Read More