Pesë sjelljet e grave që burrat i pëlqejnë, sidomos e 5-ta

Jo rrallëherë dëshirojmë që të impresionojmë partnerët tanë, dhe të marrim lëvdata të shumta për dukjen tonë.

Por, a keni menduar se cilat janë gjërat më tërheqëse për një burrë?
–Veshjet, burrat duan gratë të cilat vishen bukur dhe me stil. Ata preferojnë të shohin veshje shumë femërore, si çorape, funde dhe veshje të tjera të femrave.

–Flokët, kjo është një pjesë shumë e rëndësishme e pamjes tuaj, pothuajse të gjithë njerëzit tërhiqen nga flokët e gjatë dhe voluminoz. Po pa marrë parasysh stilit të flokëve, ato duhet që çdo herë të jenë të pastërta dhe pa zbokth.

–Buzët, burrat kanë dëshirë ngjyra të ndritshme dhe ekspresive të buzëve. Ata pëlqejnë gratë të cilat janë të shoqërueshme, dhe mënyra se si buzëqeshin.

Në këtë mënyrë buzët paraqesin tërë hijeshinë e dhëmbëve të gruas.

–Aroma e mirë, mjafton të keni një erë të këndshme, në këtë rast parfumet e shtrenjta nuk ju kryejnë punë. Mjafton të jetë një aromë delikate dhe e lehtë.

–Sytë, vështrimi juaj është një nga armët më të fuqishme që ka një grua. Një burrë mund të kuptojë shumë gjëra nga pamja e syve që i jep një grua.

Megjithëse jo të gjitha gjërat më lartë mund të funksionojnë, përdorni një qasje të përsosur, dhe ndiqni intuitën tuaj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Irak: Ushtria e mori kontrollin në territoret që mbaheshin nga kurdët

Forcat qeveritare të Irakut thonë se e kanë marrë kontrollin ndaj territoreve...
Read More