Përplaset një fëmijë në Mat, në gjendje kritike për jetën

auto_aksidenti1480766961

Një fëmijë 9 vjeç i cili shkonte në shkollë, mbeti i plagosur rëndë mëngjesin e sotëm.

Aksidenti ka ndodhur në periferi të qytetit të Burrelit. Blerina Rami, 21 vjeçe, e cila drejtonte një Mercedes Benz ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka aksidentuar fëmijën që ecte anash rrugës.

Forcat e policisë kanë arrestuar në flagrancë drejtuesen e mjetit, ndërsa fëmija është transportuar në spitalin e traumës Tiranë, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dhunoi motrën, bie në pranga 48-vjeçari në Fier

Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit, pasi ka dhunuar motrën...
Read More