Përmes 5 dekadave të Cher

Nëse Cher mund të kthehej prapa në kohë, si edhe ajo ka kënduar një nga këngët e saj më të famshme, tek ajo do të shihnim disa ndryshime – duket – nganjëherë të egra.

Këngëtarja dhe aktorja, e cila mbushi 72 vjec më 20 maj, nuk ka mbajtur të njëjtën pamje gjatë gjithë karrierës së saj prej pesë-dekadësh, në sajë të modeleve të flokëve të shumta, ngjyrat e flokëve, dhe kapeleve të ndryshme.

“Kur mendoni se dukeni bukur, ju duhet të dilni me një lloj shkëlqimi dhe me besim, dhe ky është një mjet”, ka thënë Cher për stilin e saj në një intervistë të hershme për revistën Paper.

“Pra, edhe pse kjo është një gjë e vogël, dhe është një lloj gjëje e pavlerë, kjo ju ndihmon të ndjeheni më mirë me veten.

Jeta është e vështirë, dhe të shtoni diçka që ju bën të ndjeheni më mirë në lidhje me veten tuaj është dicka shumë e mirë. ”

Cher mund të konsiderohet fare mirë si një nga figurat legjendë të artit skenik.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Kokëdhima: I thashë Ramës të kishte kujdes me emërimet e disa personave me precedentë

    Kryetari i partisë ZGJIDHJA Koço Kokëdhima i ftuar në emisionin...
Read More