Përleshje me armë mes menaxherit dhe 3 grabitësve

1

Tre persona janë arrestuar sot në Radhimë të Vlorës pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë tentuar të vjedhin me armë zjarri menaxherin e një lokali.

Por sipas uniformave të policisë një prej autorëve gjatë përleshjes ka mbetur i plagosur në këmbë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Londër: Policia i ka liruar 6 prej 10 vetëve që mbaheshin lidhur me sulmin terrorist

Policia britanike thotë se i ka liruar 6 prej 10 personave, që...
Read More