Përleshje me armë mes menaxherit dhe 3 grabitësve

1

Tre persona janë arrestuar sot në Radhimë të Vlorës pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë tentuar të vjedhin me armë zjarri menaxherin e një lokali.

Por sipas uniformave të policisë një prej autorëve gjatë përleshjes ka mbetur i plagosur në këmbë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Soda e bukës, një përbërës bukurie

Soda e bukës pa frikë mund të gjejë përdorim thuajse kudo e...
Read More