Arkiva

Përgjigjia e një fëmije në test po thyen rrjetin

               Publikuar në : 14:14 - 18/05/16 |
mapo.al

Thuhet se çdo fëmijë lind i talentuar dhe kreativ, por më pas kjo mund të zhduket me kalimin e kohës.


Fëmijët vazhdojnë të na lënë pa fjalë.Jo më kot kjo letër është kthyer në hit në rrjet.


Një prind vendosi të postojë përgjigjen që kishte dhënë fëmija e tij në një test në kopsht.

Atij i ishte kërkuar të rrethonte numrin më të vogël.

Të gjithë e dimë se përgjigjia është tre.

Por për të korrigjuar përgjigjen e tij, tek pjesa ku duhej të shpjegonte se si arriti në këtë përfundim, fëmija vizatoi… një ylber.

Kinder wisdom.Pas