Përgjaket aksi Gjirokastër – Kakavijë, dy të vdekur dhe një të plagosur

auto_aksident-3-1-780x4391477218755

Dy persona kanë humbur jetën në fshatin Grapsh të Gjirokastrës nga një aksident me makinë. Njeri është drejtuesi i mjetit A.N. dhe tjetri një nga pasagjerët me iniciale G.Sh.

Pasagjeri i tretë L.M. ndodhet në spital i plagosur.

30-vjeçari A.N. po drejtonte një Ford AA 828 MD kur makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vajza e deputetes shqiptare shfaqet tejet joshëse

Ada Deda është modelja më e re e zbuluar së fundmi. [ngg_images...
Read More