Pasardhësja e Angelina Jolie

Alicia Vikander do të interpretojë personazhin Lara Croft, që më parë është sjellë në ekranin e madh nga Angelina Jolie dhe në fotot e fundit ajo duket se ka qenë e denjë për këtë rol.

4-1

Picture 1 of 7

Fotot e reja promovuese nga Warner Bros e tregojnë aktoren suedeze me muskuj dhe në të njëjtën kohë shumë seksi.

Alicia Vikander ka fituar një çmim Oscar si aktorja më e mirë joprotagoniste falë punës së saj në filmin “The Danish Girl”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Deri në fund të 2017 shkencëtarët mund të arrijnë rindërtimin e plotë të ADN-së

Deri në fundin e këtij viti, shkencëtarët mund të arrijnë të krijojnë...
Read More