Pas 3 golave ndaj Atletikos, Ronaldo hap biznes të ri

 

Futbollisti i famshëm i Juventusit sapo ka inauguruar në Madrid një qendër për transplantimin e flokëve, qerpikëve dhe mjekrës, ku ai është ortak me 50%.

Një biznes që futbollisti e ka lënë në duart e Georgina Rodriguez. 

Në krah të tij bukuroshja Georgina, shumë komode në rolin e saj të ri si menaxhere.

Ronaldo ka shpjeguar për të përditshmen spanjolle ABC që zgjodhi Madridin si qendër për biznesin e tij të ri për shkak se ky qytet kishte qenë një pjesë e rëndësishme në karrierën e tij, ku ai kishte kaluar një pjesë të madhe të jetës dhe ku kishte formuar familjen.

Por për dikë që e njeh mirë biznesin, Spanja është Vendi i dytë në botë për rastet ku njerëzit vuajnë nga humbja e flokëve.

Shkruar Nga
More from Redaksia

U nda nga burri, nis pozat nudo

Jenna Dewan është kthyer fuqishëm në modeling pas ndarjes nga bashkëshorti i...
Read More