Paris Hilton shpenzon 8 mijë dollarë për një qenush

565786578561476565904

Paris Hilton ka qënë gjithmonë e dashuruar me qenushët, duke kujtuar Tinkerbell, qenin e saj që prej 14 vitesh, i cili vdiq pak kohë më parë.

Por 35 vjeçarja e ka “zëvendësuar” humbjen e saj me një shok të ri.

Biznesmenia ka shpenzuar 8 mijë dollarë për një qenush të ri, me të cilin ka postuar dhe foto në Instagram.

Në njërën prej tyre ajo shkruan: “ E dua qenin tim të vogël, supermodelin tim, jam ende në kërkim të një emri të përshtatshëm për të, si mendoni për Diamond Baby dhe Love Bug?”

43751476565897

 

Shkruar Nga
More from Revista User

Linja perfekte edhe gjatë festave të fundvitit – flet modelja australiane

Deri në kohën e përfundimit të festave të fundvitit, shëndeti ynë nuk...
Read More