Paparacët fotografojnë Ritën me këtë veshje në Nju Jork

Rita Ora është emër që pothuajse çdo ditë gjendet në titujt e medieve botërore.

8-6

Picture 2 of 3

Përveç se komentohet rreth projekteve muzikore, ajo njihet për guximin në eksperimentimin e stilit me veshje plot ngjyra, shkruan DailyMail.

Rita Ora sërish ka eksperimentuar me stilin, teksa kishte veshur një pallto të zezë e të gjatë kur po shëtiste në Nju Jork.

27 vjeçarja, teksa shëtitej në Manhatan të premten, kishte kapur flokët të cilat i dukeshin sikurse të prera, ndërsa kishte veshur një palë xhinse të errëta dhe një bluzë të bardhë.

Canta e saj ishte shumëngjyrëshe, kurse veshjen e kishte përshtatur me një palë çizme të zeza prej lëkure, e me syzet që bartte dukej me stil të viteve 90-a.

Rita ka bërë publike lidhjen me Andrew Watt disa muaj më parë, ndërsa thuhet se kanë qenë në lidhje prej më shumë se një viti.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rita Ora e mrekullueshme me kostum

Rita Ora është dukur e mrekullueshme në disa imazhe të kapura nga...
Read More