ShowBizz

Orinda dhe Turi tregojnë detajin romantik nga shtëpia
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:51 - 26/10/18 |
mapo.al

Edhe pse temperaturat janë ulur shumë nuk jemi ende në stinën e dimrit. Por Orinda Huta dhe Turjan Hysko nuk mendojnë kështu.


Mbrëmjen e djeshme, çifti i njohur pasi janë mbledhur në shtëpi, kanë vendosur që të ndezin oxhakun, ndërsa këtë atmosferë vërtet romantike e kanë shoqëruar edhe me një gotë verë të kuqe.


Untitled 2


Ka qenë vetë, prezantuesja e “Jo vetëm modë” në TV Klan, ajo që ka postuar foton e veçantë nga mbrëmjet bashkë me bashkëshortin, ndërsa ka shkruar në të: “I vumë flakën edhe për këtë vit. Dimër të mbarë”!
Etiketa: , , , ,

Pas