Njihuni me partneret diva të futbollistëve në botë

Gratë dhe të dashurat e futbollistëve janë gjithmonë një temë e nxehtë diskutimi.

Disa nga çiftet në këtë listë ishin të dashur të fëmijërisë, disa u takuan përmes punës dhe një futbollist i veçantë e gjeti edhe partnerin e tij përmes Facebook. Shumica e tyre janë modele, këngëtare, aktore, personalitete televizive, apo disa përzierje të tyre.

Disa nga këto femra përdorin pasurinë dhe ndikimin e tyre për të ndihmuar në luftën për shkaqet që ato besojnë. Njëra punon për t’i dhënë fund abuzimit seksual të fëmijëve, ndërsa një tjetër është e përkushtuar në avancimin e hulumtimeve mbi diabetin.

Është e qartë, ka një numër njerëzish të përfshirë në këtë listë, por një gjë është e sigurtë, ato janë të gjitha mahnitëse shkruan oranews.

Në këtë listë, ju do të gjeni të dashurat ose gratë të disa nga futbollistë të preferuar si Gerard Pique, David Beckham, Mario Gotze, Iker Casillas.

365542365543365544365545365546365548365549365550365551365552
Shkruar Nga
More from Redaksia

Drogë dhe mina me telekomandë: Si u arrestua vëllai i Alketa Vejsiut

    Policia e Lezhës organizoi dje operacionin e koduar “Telekomanda” dhe...
Read More