Sport

Njihuni me partneret diva të futbollistëve në botë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:52 - 28/10/18 |
mapo.al

Gratë dhe të dashurat e futbollistëve janë gjithmonë një temë e nxehtë diskutimi.


Disa nga çiftet në këtë listë ishin të dashur të fëmijërisë, disa u takuan përmes punës dhe një futbollist i veçantë e gjeti edhe partnerin e tij përmes Facebook. Shumica e tyre janë modele, këngëtare, aktore, personalitete televizive, apo disa përzierje të tyre.


Disa nga këto femra përdorin pasurinë dhe ndikimin e tyre për të ndihmuar në luftën për shkaqet që ato besojnë. Njëra punon për t’i dhënë fund abuzimit seksual të fëmijëve, ndërsa një tjetër është e përkushtuar në avancimin e hulumtimeve mbi diabetin. Është e qartë, ka një numër njerëzish të përfshirë në këtë listë, por një gjë është e sigurtë, ato janë të gjitha mahnitëse shkruan oranews.


Në këtë listë, ju do të gjeni të dashurat ose gratë të disa nga futbollistë të preferuar si Gerard Pique, David Beckham, Mario Gotze, Iker Casillas.


 

<
>
365542 365543 365544 365545 365546 365548 365549 365550 365551 365552


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas