ShowBizz

“Një fëmijë të katërt?”, Kate Middleton përgjigjet me nota humori

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:20 - 01/03/19 |
mapo.al

Kate Middleton dhe Princi William e mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të tretë, djalin Louis, dhjetë muaj më parë. E megjithatë, dashamirësit e çiftit dëshirojnë që familja mbretërore të zgjerohet akoma dhe më tej.


Gjatë turit të tyre në Irlandën e Veriut, një pjesëmarrës e pyeti ditën e enjte Kate mbi ekzistencën e një vendimi për të sjellë në jetë një fëmijë të katërt. “Foshnja numër 4?”, e pyeti Alan Barr Dukeshën kur kjo e fundit iu afrua djalit të tij.


“Unë mendoj se William do shqetësohet pak”, iu përgjigj me shaka Kate, duke mos qenë e qartë në përgjigjen e saj. Çifti mbretëror ka edhe dy fëmijë të tjerë, Princin George, 5 vjeç dhe vajzën 3-vjeçare, Princeshën Charlotte.
Etiketa: ,

Pas