Një copy-paste e babait, Khloe Kardashian na prezanton për herë të parë vajzën

E gjithë jeta e familjes Kardashian/ Jenner është pasqyruar në ekran dhe me apo pa dëshirën e tyre, këtë gjë do ta mësojmë kur të rriten, edhe fëmijët e sapolindur të Kim, Kylie dhe Khole do të ndjekin të njëjtin rrugëtim.

Tre motrat kanë sjellë në jetë vajzat e tyre dhe nuk kanë nguruar që t’i prezantojnë me miqtë në rrjetet sociale. Në fillim ishte Kim, më pas Kylie, fotoja e së cilës sot mban kurorën si postimi më i pëlqyer në Instagram dhe së fundmi është Khloe ajo që na ka prezantuar me të voglën e saj, True, një copy-paste i babait të saj, Tristan Thompson.

💕Happy One Month True 💕

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khole Kardashian nuk ka kaluar një periudhë aq të mirë kohët e fundit. Vetëm pak ditë para se të sillte në jetë fëmijën e saj të parë, Khole u tradhtua nga bashkëshorti në sy të miliona njerëzve, megjithatë ajo zgjodhi ta falte. Ylli i “Keeping Up With Kardashian” zgjodhi që të sakrifikonte për familjen e saj të vogël, pavarësisht se mund të gjykohej nga shumë persona.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rrisni flokët më shpejt me vaj kokosi

Nëse jeni gjatë gjithë kohës në kërkim të produkteve për të mbajtur...
Read More