Një bashkëshort si Bradley

rs_1024x759-161130145416-1024-irina-shayk-bradley-cooper-new-york-kg-113016

Duket se Bradley Cooper është partneri që çdo femër do të dëshironte, sidomos në ditët e saj të vështira të shtatëzanisë.

Persona të afërt me aktorin 42-vjeçar, pohojnë se ai ka lënë pas çdo angazhim për t`a përqëndruar gjithë vëmendjen dhe energjinë e tij tek nëna e fëmijës së parë, Irina Shayk.

Madje aktori e ka shoqëruar irinën në cdo vizitë që ka bërë tek gjinekologu, për të parë edhe vet zhvillimin e foshnjës,.

Një informator për ENeës shprehet: “Bradley ka qenë gjithmonë aty për të, gjatë gjithë kohës. Ai adhuron të shoh rritjen e bebës së tij brenda saj. Ata kabnë ndarë bashkë momente shumë të bukura, majde i preferuari është kur fëmija shkelmon, dhe ata mezi po presin që ta shohin. Bradley e ka dërguar atë në cdo vizitë te gjinekologu. Për fat të mirë irina është e shëndetshme dhe fëmija është shumë mirë.”

Lidhur me Irinën, personi pranë ciftit thekson se ajo ndihet mirë për faktin që shumë shpejt do të bëhet nëne por me progresin e shtatëzanisë, ndihet çdo ditë e më e lodhur. Edhe pse akoma nuk ka parë fëmijën e parë, sapo provoi ndjesinë e veçantë e të paturit një foshnje brenda vetes, modelja ka një dëshirë të pandryshueshme. “Irina dëshiron që të ketë edhe më shumë fëmijë. Ajo s’ka ndërmend ta mbyll me kaq,” pranon burimi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sugjerohet se Izraeli ka pasur kontakte sekrete me sauditët

Një ministër izraelit ka sugjeruar se Izraeli ka pasur kontakte sekrete me...
Read More