Ngacmoi seksualisht dy fëmijë 6-7 vjeç, arrestohet 32-vjeçari në Tiranë

prangaaa

Një i ri është vënë në pranga në Tiranë, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht dy fëmijë të mitur, ndërsa me ish-bashkëshorten e tij ka kryer vepra të turpshme.

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, ndërsa burime nga policia i thanë se në orën 18:30 minuta, kanë ndaluar Denis Shimilin, 32 vjeç.

Sipas policisë ky person, në rrugën “Bardhok Biba”, në banesë, ka ngacmuar seksualisht fëmijët me iniciale A. Sh e U. Sh, 7 e 6 vjeç, si dhe ka ushtruar dhunë psikologjike e kryer vepra të turpshme, ndaj ish-bashkëshortes R. M.

Ndaj kësaj të fundit është plotësuar kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sekuestrohen 210 kilogramë kanabis në Vlorë

Një tjetër sasi e madhe droge është kapur nga policia e Vlorës...
Read More