Në pranga 43-vjeçari, goditi punonjësin e policisë pyjore

policia-makinat

Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia e Sarandës pasi ka goditur një punonjës të policisë pyjore në bashkinë e Konispolit.

Policia ka arrestuar në flagrancë për veprën penale “Goditje për shkak të detyrës”, shtetasin Sulejman Ismaili, 43 vjeç, banues në fshatin Janjar.

“Arrestimii tij u bë pasi më datë 21.12.2016, në fshatin Janjar, ky shtetas dyshohet se ka goditur fizikisht shtetasin D.A – Punonjës i Policisë Pyjore, Bashkia Konispol, për motive të dobëta”, sqaron policia.

Shkruar Nga
More from Revista User

Urimet e vipave shqiptarë për 104 – vjetorin e Pavarësisë

Sot data shënon 29 nëntor dhe Shqipëria feston 104 vjetorin e Pavarësisë...
Read More