Në pranga 19-vjeçari, dhunonte motrat dhe nënën

dhuna-ne-familje

Një 19- vjeçar është arrestuar nga policia e Lushnjes, pasi ushtronte dhunë fizike e psikologjike ndaj nënës dhe motrave të tij.

Shtetasi I. Abdurramani, banues në fshatin Kamçisht, Lushnje, është arrestuar pasi dhunonte vazhdimisht nënën me inicialet H.A, 54 vjeçe, si dhe dy motrat O.A, 27 vjeçe dhe F.A, 23 vjeçe.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë thotë astrologjia për shëndetin tuaj në 2018?

Po ju paraqesim horoskopin 2018 se si e parashikon shëndetin tuaj: DASHI...
Read More