Ndërron jetë turisti francez, u rrëzua në Llogara

5888879640_ccecc51950_b

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në qytetin e Vlorës. Raportohet se ka ndërruar jetë turisti  francez, i cili u rrëzua në Llogara.

Turisti u nxor pa ndjenja dhe u transportua menjëherë në spital. Por, goditjet e rënda që ka marrë në kokë i kanë marrë jetën turistit A.T., 67 vjeç.

Ndërkohë, mësohet se helikopteri i Ministrisë së Shëndetësisë nuk arriti të ulej dot në vendngjarje, për shkak të mjegullës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arkitekja më seksi në planet, bukuria e saj “vret”

Jesse Carly Johnston është emri i bukuroshes kanadeze që me plot meritë...
Read More