ShowBizz

Naomi Campbell, perfekte dhe e paarritshme
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:40 - 16/05/18 |
mapo.al

Naomi Campbell ka qenë, është dhe do të jetë gjithmonë një mit.


Bukuria e saj është mahnitëse, sjellja e saj është e paarritshme, eleganca e saj është legjendare.


Këtë e ka treguar sërish në Kanë, e veshur me një fustan të zi që i zbulonte gjoksin, por me mjaft stil ajo nuk ekspozoi asgjë.Përflitet se ajo do të tërhiqet nga karriera e saj, por kjo femër, edhe pse në moshën 48 vjeçare, është akoma perfekte dhe e paarritshme.


<
>
Naomi-Campbell-Cannes-2018-total-look-Poiret-2 Naomi-Campbell-Cannes-2018-total-look-Poiret-3 Naomi-Campbell-Cannes-2018-total-look-Poiret-4 Naomi-Campbell-Cannes-2018-total-look-Poiret-5 Naomi-Campbell-Cannes-2018-total-look-Poiret-6 Naomi-Campbell-Cannes-2018-total-look-Poiret-7 Naomi-Campbell-Cannes-2018-total-look-Poiret-8 Naomi-Campbell-Cannes-2018-total-look-Poiret-9 22222222222222222 Naomi-Campbell-Cannes-2018-abito-scarpe-Poiret Naomi-Campbell-Cannes-2018-total-look-Poiret-1Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas