ShowBizz

Naomi Campbell, e mrekullueshme në Itali, lë në hije modelet e tjera në sfilatën e ‘D&G’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:55 - 09/07/18 |
mapo.al

Ajo është një ikonë e modës dhe një nga modelet më të famshme të viteve 90-të, por pavarësisht se është 48 vjeçe, Naomi Campbell i ka lënë të gjithë në hije në sfilatën e “Dolce & Gabbana” në Itali.


Veshur me një fustan me lule të shndritshëm, kompletuar me një kurorë me pupla dhe trëndafila, Campbell ka lënë pas shumë modele të tjera të pranishme në sfilatë.
4E0ECB5E00000578-5933929-image-a-27_1531144835956


4E0EC7E600000578-5933929-image-a-32_1531144864823


4E0EC74D00000578-5933929-image-a-25_1531144470712


4E0ECB5A00000578-5933929-image-a-20_1531143523059


4E0F718700000578-5933929-image-a-60_1531145477285

4E0F717F00000578-5933929-image-m-59_1531145470680

4E0F71E700000578-5933929-image-a-53_1531145412047

4E0ECD7700000578-5933929-image-a-35_1531144878057

4E0EB7B900000578-0-image-a-5_1531143041719

4E0ED05A00000578-5933929-image-a-28_1531144846211

4E0ECEC400000578-5933929-image-m-23_1531143543639

4E0EC9FC00000578-5933929-image-a-41_1531144997628

4E0ECA3300000578-5933929-image-m-40_1531144988946

4E0EC7D600000578-0-image-a-3_1531142498642

4E0EB66C00000578-0-image-a-2_1531141630653

4E0EC9FC00000578-5933929-image-a-41_1531144997628 (1)


Etiketa: , , ,

Pas