Mozzik dhe Loredana bëhen prindër, emri i vajzës do t’ju habisë…

Reperi i njohur dhe shumë i preferuar nga të rinjtë shqiptarë Gramoz Aliu, i njohur me emrin e artit ‘MOZZIK’, ka mirëpritur në jetë fëmijën e tij të parë. Sëbashku me bashkëshorten e tij Loredana Zefi kanë vendosur ta quajnë “Hana” të voglën tyre.

Në rrjetin e tij social Instagram, reperi MOZZIK ka njoftuar për ardhjen në jetë të vajzës së tyre. E për këtë gjë ai shprehet se ka përjetuar ndjenjën më të bukur në jetë, duke publikuar dhe një foto me vajzën bashkangjitur me një shkrim plot emocion.

Reagimi i plotë:

“Emri më i bukur në botë BABË !

Faleminderit Zot për këtë dhuratë të shenjtë !

Mirë se erdhe në jetë Hana ime e vogël !

Nuk gjej as fjalë ta përshkruaj këtë ndjenjë,i përlotur duke puthur gruan time të dashur sot po i uroj lindjen e parë,e fëmijën e parë !

Do ju dua sa të kem jetë”.- shprehet MOZZIK.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Historia e trishtë e studentes Hannah Cornelius, e dhunuan dhe e vranë…

    Harrojeni Oscar Pistorius. Afrika e Jugut ka risjellë në qendër...
Read More

More Stories