Moti i keq pezullon tragetet e linjës Vlorë-Brindisi

ere_e_forte_dhe_shi_ne_vlore_p

Sot është pezulluar lundrimi detar, si pasojë e motit të keq në Vlorë.

Aktualisht janë pezulluar tragetet e linjës Vlorë-Brindisi dhe anijet e peshkimit.

Dallgët janë me lartësi 6-7 ballë. Ankorimi i trageteve pritet të bëhet në orët e pasdites.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mënyrat për “të shëruar” një martesë pa marrëdhënie seksuale

Çiftet që jetojnë poshtë çarçafëve si “vëlla e motër” janë në rritje...
Read More