Modelja që po sfidon Kim Kardashian

Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t’i kishte

Modelja australiane,Emily Sears së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e saj trupore dhe sigurisht me të pasme bombastike.

Emily Sears 1

Picture 1 of 12

Disa nga këto foto kjo bukuroshe i ka postuar edhe në Instagram.

Dhe kjo modele mbase mund të jetë konkurentja e denjë e Kim Kardashian.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ed Sheeran shpjegon arsyen përse nuk ishte në Grammy Awards 2018

Ishte një nga fituesit më të mëdhenj të Grammy Awards 2018, por...
Read More