Modelja australiane që po çmend ndjekësit në rrjetet sociale

Ajo vjen nga Australia dhe është pa diskutim një nga modelet më të bukura në botë.

 

Belle Lucia 5

Picture 5 of 5

Bëhet fjalë për Belle Lucia, një vajzë bukuroshe me një trup tejet seksi. Pikërisht ajo ka bërë shumë njerëz në botë të çmenden pas saj për shkak të fytyrës prej një engjëlli dhe formave trupore fantastike.

Belle pozon për firmat e famshme të të brendshme dhe fotot e saj po bëjnë bujë nëpër rrjetet sociale.

Shkruar Nga
More from Revista User

Duhanpirja – Shqipëria ndër vendet me konsumin më të lartë në Europë

Sipas raportit të OBSH-Së, Shqipëria renditet mes vendeve ku konsumohet më shumë...
Read More