Mësohen emrat e binjakëve të Beyonces dhe Jay Z

Çifti i njohur Beyonce dhe Jay Z mirëpritën binjakët e tyre rreth dy javë më parë.

Burime të revistës TMZ, kanë mësuar së dyshja kanë bekuar fëmijët e tyre me emrat Rumi dhe Sir.

Blue, Rumi dhe Sir, janë gati për të qenë pjesë e një prej perandorive më të mëdha në botë që udhëhiqet nga Jay Z dhe Beyonce.

Shkruar Nga
More from Revista User

Parfumi i Kim Kardashian po shitet aq shpejt!

Aroma e Kim Kardashian, shitet sikurse ëmbëlsirat e sapogatuara! [ngg_images source="galleries" container_ids="513"...
Read More